Інтернет-магазин недорогих меблів

  • 05 июля 2017 14:07:00
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 2997
  • 0

Ми раді вітати вас на сайті

"Декор Меблі". Наш інтернет магазин меблів працює в основному для жителів міста Харкова та Харківської области. Ми робимо все

можливе, щоб вибір та заказ меблів покупець  міг зробити швидко та за мінімальними цінами.  

декор мебель логотип

 

 

Тепер ви зможете придбати меблі недорого,  навіть не виходячи з дому, прямо в нашому інтернет магазині. В поданому на сайті каталозі меблів ви зможете ознайомитися с докладним фото,  та дізнатися  актуальні ціни на вподобані вами меблі. Після замовлення, наші спеціалісти швидко доставлять та якісно зберуть Ваше замовлення.

Кожен покупець завжди зацікавлений, щоб придбати вподобаний товар:

1. за мінімальними цінами;

2. з максимальною гарантією, та послідуючим гарантійним обслуговуванням;

3. вже сьогодні;

4. з безкоштовною доставкою;

5. із збиранням;

6. з безкоштовною консультацією дизайнера;

7. з можливістю візуалізації підібраного товару;

8. у продавця, який добре зарекомендував себе на меблевому ринку;

9. побачити «вживу» обрану модель.

 


      Аналізуючи потреби покупців та  систематично обновлюючи а також  розширюючи асортимент продукції, що ми готові  запропонувати за кожним пунктом?

1. Меблевий магазин  «Декор Меблі» є офіційним представником в місті Харкові корпусних меблів провідних фабрик-виробників  України, таких як: "Сокме", "Континент", "Пехотін", "Новий стиль" та ін.  Ми отримуємо товар гуртом та за мінімальними цінами, а також можемо потішити покупців  приятними цінами. Окрім того, у нас часто проходять  «Акції» та «Розпродажі», де ціни на нові меблі Українських виробників або рівні закупівельним цінам, або нижче ринкових.

2. Гарантія на придбані у нас в магазині меблі складає 18 місяців,  не залежно  від того, хто виконував збирання данних меблів. Більш детально з нашими гарантійними зобов'язаннями можете ознайомитися на сторінці «Гарантії», Наші спеціалісти вам допомогуть і в не гарантійних випадках. Ви можете замовити, наприклад, випадково розбиті скляні дверцята на тумбі або  іншу  деталь за мінімальними цінами через нас безпосередньо на фабриці.

3. У нас великий запас різних позицій меблів на складах в Харкові і тому вам не доведеться очікувати замовлення декілька тижнів. За погодженням з нашими менеджерами вам привезуть товар у зручний час.

4. Є також декілька пропозицій по безкоштовній доставці меблів в межах міста Харків, це і акційні доставки та постійна безкоштовна доставка* товарів, якщо ціна замовлення складає певну суму. Більш детально ви зможете прочитати це на сторінці  "Доставка/збирання".

5. Також ми надаємо послугу по збиранню меблів. Існує й послуга безкоштовного збирання**. Штат висококваліфікованих збирачів, з більш ніж 10-річним стажем роботі, виконають якісне збирання, навішування, встановлення обраного виробу. Всі запитання можно погодити з нашими менеджерами. Більш детально про ці послуги  ви зможете прочитати на сторінці «Доставка/збирання».

6. В нашому інтернет-магазині надається послуга – виклик дизайнера додому, це коли  наш спеціаліст виїжджає на місце та робить необхідні виміри,  складає дизайн-проект з урахуванням  ваших побажань (підбере матеріали корпусів та фасадів, фурнітуру та аксесуары, грамотно розмістить вбудовану техніку).

7. У нас є програма, яка допоможе вам підібрати та розставити вподобані меблі та побачити  результат відразу на комп`ютері наших продавців. Ця програма в трьохвимірному зображенні відразу покаже, як буде виглядати товар в інтер`єрі. З урахуванням обраних вами товарів, фасадів, розміру та кольору стін вашої кімнати.

8. Ми на ринку меблів вже 20 років, і всі ці роки стрімко розвиваємося. Вивчаючи  попит та пропозиції, підтримуємо та розвиваємо співпрацю з різними вітчизняними виробниками. Знаходимо можливість запропонувати покупцю те, що він шукає за мінімально можливими цінами.

9. У нас є ряд салонів-магазинів в місті Харкові та в Харківській області, де ви зможете подивитися  пропоновану  нами меблеву продукцію:

  • Героїв Праці, 13 (ст. м. Героїв Праці, біля супермаркету “СІЛЬПО”) тел. (0572) 68-13-69 (050) 409-61-73;

За цією  ж адресою  розташований і  наш Інтернет магазин мебелі;

 


       Хочете придбати в місті Харкові меблі недорого? Це до нас в "Декор - меблі".

      В інтернет-магазині меблів «Декор Меблі»  вам доступний великий товарний ряд за найнижчими цінами на ринку Харкова, так, як ми є офіційними представниками багатьох вітчизняних виробників меблів. Переглянувши наші товари, ви переконаєтесь, що ми пропонуємо надійні та якісні меблі за доступними цінами. 

     Все більше наших покупців з кожним роком замовляють меблі саме через інтернет магазин, оскільки в інтернет магазина немає необхідності сплачувати аренду великого складу-магазину та вкладати кошти в зовнішню рекламу -  це можно зробит напряму через інтернет. Що дає можливість зменшити ціни продаж меблів до 20 – 30%. Тому ми можемо запропонувати нашим покупцям максимально низькі ціни на меблі в місті Харків та області.
Чекаємо вас.