Салон магазин «Декор меблі» на Героїв Праці

  • 05 июля 2017 15:00:00
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 2005
  • 0

      При виборі меблів через інтернет-магазин «Декор-меблі» Харків наші покупці часто задають питання «Де можна побачити меблі наживо?», «Подивитися асортимент?», «Вибрати фасади, оцінити якість фурнітури?»
      Наш інтернет магазин входить в мережу меблевих магазинів «Декор меблі» в Харкові і Харківській області. ( магазини на карті)
      Одним з них є салон-магазин «Декор меблі», який знаходиться на Салтівці. Вул. Героїв Праці, 13 в районі станції метро «Героїв Праці». Це був перший магазин з мережі. З нього все й починалося.


            Історія.

fasad 2002Відкрився магазин в серпні 2002 року.

Основний виставкою салону на той момент була меблі фабрик «БМФ» та «Сокме». Асортимент продукції був обмежений, стінки і кухні. Які мали свої розміри і продавалися тільки комплектом. Словосполучення «шафа-купе» тоді ніхто не знав.
Меблів тоді було небагато, як у магазині, так і на фабриках. Меблі зберігалася при магазині, нинішніх великих комфортабельних складів не було. Лише через деякий час фабрики поступово почали розширювати товарний ряд. Так зав'язалося плідну співпрацю з такими фабриками-виробниками як:
Купити меблі в Харкові - «Континент»
- «Компаніт»
- «Пєхотін»
- «Новий стиль»
      І співпрацюємо з ними більше 13 років. А це багато значить!
      За цей час фабрики значно збільшили асортимент, поліпшили якість меблів. Адже раніше меблі була в основному з ДСП і обмеженою колірною гамою. А тепер багато меблів з ДСП та МДФ, колірна палітра багатюща. Паралельно і салон-магазин вдосконалювався під вимоги покупця.


            Сьогодні.

      У 2015 році магазин має величезну виставку, надає послуги доставки, складання меблів, також наші дизайнери професійно допоможуть вам підібрати меблі, спроектувати дизайн кухні. Під новими віяннями і бажаннями розвиватися були знайдені нові партнери, з якими досі триває благополучне і надійне співробітництво.

Меблі в Харкові Меблі в Харкові

Меблі в Харкові       Це такі фабрики як:
- Сокме
- Континент
- Новий стиль
- Пехотін
- Come-for
- Компаніт
      Всі ці фабрики широко представлені у виставковому салоні магазині на Героїв Праці.


           Колектив.

IMG_8865      Висококваліфікований та вмотивований персонал завжди допоможе і коректно проконсультує вас по будь-якому товару, який вас зацікавить.
У салоні магазині на Героїв Праці широко представлена як корпусні, так і м'які меблі.
Тут можна підібрати меблі в вітальню, спальню, кухню. Так-же в магазині широкий асортимент кухонних стільців, офісних крісел, крісел керівників і крісел для персоналу.
Можна підібрати стіл для навчання дитини. Представлена офісні меблі.


      Переваги.

Салон-магазин має зручне розташування. На ринку біля станції метро «Героїв Праці». Будь-який бажаючий може завітати до нас, навіть йдучи на роботу чи з роботи. Графік роботи теж зручний, працюємо щоденно з 9-00 до 19-00, у неділю до 16-00.

 


 
      У зв'язку з розвитком інформаційних технологій, споживчий попит зростає і потреба нашого часу виникла ідея створити інтернет-магазин. Ми знаходимося тут же, в магазині «Декор меблі» по вул. Героїв Праці, 13.
      За роки успішного процвітання, магазин став улюбленим серед харків'ян та гостей міста. Хороший дружній колектив, надійна репутація, прийнятні ціни приваблюють як нових, так і постійних клієнтів. Ми раді всім! Чекаємо на вас!