Поради та рекомендації по догляду за меблями!

 • 21 августа 2016 22:21:46
 • Отзывы : 0
 • Просмотров: 8996
 • 0

 

      Інтер'єр кожної кімнати починається з меблевого оформлення. І щоб улюблена меблі служила довше, і радувала Вас не один рік, їй потрібен правильний догляд.
Але найголовніше - це точно знати матеріал, з якого зроблена Ваша меблі і відповідно вибрати правильний спосіб догляду за нею.
Наш фахівець завжди проконсультує з цікавить Вас моделі, її типі покриття і по наявності складських залишків в нашому интернет-магазине мебели.

      Більшість сучасних меблів зроблено із застосуванням. У виробництві корпусних меблів використовується чотири типи покриття ДСП:

 1. Ламіноване пластиком Кухня «Аліна»
 2. Кашироване
 3. Шпоноване
 4. Лаковане

      Шпоноване і лаковане ДСП застосовується для меблевих фасадів (дверцята, лицьові панелі ящиків і стільниці).

 

      Типы догляду за меблями воготовлених з різних типів покритів ДСП

 

      Давайте поетапно розглянемо оптимальний тип догляду для кожної з чотирьох типів покриттів ДСП:

 • Ламіновані поверхні ДСП потрібно доглядати як за пластиковою поверхнею. Наприклад, Містер Мускул або більш дешевий аналог, засіб для миття скла торгової марки «Премія», або будь-які спиртовмісний засіб. Агресивні (містять ацетон, бензин або кислоту) і абразивні речовини (сода, чистячі порошки або абразивні губки), здатні пошкодити поверхню, застосовувати їх не рекомендується.
 • Кашироване ДСП і догляд за ним. Різниця між ламінацією ДСП і кашируванням в тому, що при ламінуванні, декоративне покриття наноситься хімічним шляхом і є невід'ємною частиною плити, а при кашируванні на плиту приклеюється вже готове тверде паперове покриття.
  І відповідно проводити догляд за ним необхідно як за звичайним папером. Тобто мінімум вологи і максимум захисту від неї. Тут нам на допомогу прийдуть різні поліролі (наприклад Пронто) і крема що містять віск. Пам'ятаємо про те що маємо справу з папером.
 • За шпонованим поверхнями будемо доглядати як за дерев'яними і лакованими із застосуванням полиролей і кремів для натурального дерева наприклад «Емсал».

Мистер мускул средство по уходу за мебельюPronto средство по уходу за мебельюСредство по уходу для натурального дерева «Емсал»

      Відмінності догляду за МДФ поверхнями порівнюючи з ДСП

      МДФ поверхні, на відміну від ДСП, завжди мають фігурну кромку і внутрішній об"ёмний малюнок, і діляться на три типи:

 • Лаковані
 • Фарбовані
 • Плівочні

      Як визначити тип поверхні МДФ

 • Лаковані фасади можна впізнати по «ефекту піаніно» (коли поверх основного кольору нанесено товстий шар прозорого лаку).
 • Фарбовані - пофарбовану поверхню можна визначити по однотонному кольором поверхні з характерною для неї текстурою.
 • Плівкові покриття можуть бути найрізноманітнішими, з малюнками або однотонними, але переплутати їх з лакованим і фарбованим - дуже складно зважаючи на неповторність їх текстур і відтінків. Доглядати за ними можна як за ламінованим ДСП. Із застосуванням «Містера Мускула» або більш дешевого аналога засоби для миття скла торгової марки «Премія», або будь-якого спиртовмісної кошти. Агресивні (містять ацетон, бензин або кислоту) і абразивні речовини (сода, чистячі порошки або абразивні губки), здатні пошкодити поверхню, застосовувати не рекомендується. Плівка, якої обтягнута деталь меблів (дверцята або стільниця наприклад Модульна вітальня «Марк») зроблена з ПВХ (по-простому - плівка), головне її требе берегти від високих температур.

 

      В наступних статьтях ми більш детально розлянемо варіанти догляду за різними меблевими поверхнями, для наших читачів в Харкові та інших міст України. І поділимося секретами догляду за кухнею, спальнею і т.д.


      P.S. Також важливо пом"ятати, що прямі сонячні проміні протипоказані будьяким меблевим поверхнями, тому що призводять к вицвітанню кольорів, руйнуванню лаків та красок.