Письмовий стіл для першокласника купити в Харкові

  • 13 июля 2017 12:45:09
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 7123
  • 0

       Дитина - одна з найголовніших цінностей в житті кожного з батьків. А для улюбленного чада ми завжди готові створити найкращі умови для розвитку та росту. Не дивно, що ми - батьки - не встигаємо озирнутися як люба донечка/любий син вже першокласник. Зовсім змінюються запити по формуванню сприятливого навколишнього середовища! Сьогодні в нашій статті поговоримо про придбання дуже важливого атрибуту будь-якого першокласника - письмового стола, парти, робочого місця.

           Озираючись трішки назад, письмовий стіл вважався предметом статуса сім`ї, можно сказати розкоші. Сьогодні ж,на щастя, все більш оптимістично. Письмовий стіл - невід`ємний атрибут будь-якого школяра. Тому, готуючись до школи або до чергового  навчального року, об`язково придбайте письмовий стіл вашому чаду.

Ми - інтернет-магазин "Декор-меблі" Харків -  розповімо про всі тонкощі та доможемо обрати робочий стіл саме для вашого першокласника!

леон-4 стол арсенал стол сп-1 №14 скп-1 №6 стол каспер стол скп-2 №10

Широкий вибір письмових та комп`ютерних столів в інтернет-магазині "Декор-меблі" Харків! +38 (063) 891-56-81,+38 (095) 193-01-20,+38 (068) 74-74-307  

Приступимо до вибору! Важливі критерії розглянемо більш докладно.

Ергономічність робочого столу

      Робота за партою завжди впливає на осанку, настрій та самопочуття дитини. Тому необхідно максимально відповідально підійти до вибору робочого столу.  Ширина стола повиннна бути не менше 100 см, щоб дитина змогла комфортно розташувати лікті на столі під час письма або малювання. Оптимальна глибина мінімум 55-60 см - підручники та зошити повинні вміщатися на столі, не заважати, та бути в доступі. Простір для ніг під столом повинен бути не менше 45 см в глибину та мінімум 50 см в ширину. За таким письмовим столом дитина буде комфортно себе почувати.

      Звичайно ж, скажете ви, краще придбати регульовану парту. Яка буде "рости" разом з дитиною. так, згодні, але даний товар на меблевому ринку коштує дуже дорого і не завжди гармонійно вписується в інтер`єр дитячої кімнати. 

Бажання вчитися, посидючість та працелюбність дитини багато в чому залежать від того, наскільки функціональним та ергономічним буде її рабоче місце.

Якість матеріалів

 стол детский школьник    Найбільш екологічним та міцним матеріалом для виготовлення меблів було та буде натуральне дерево. Але, в нашому випадку, у виробництві дитячих письмових столів даний матеріал надто дороговартісний, меблі з нього важкі. Коли ваш першокласник виросте з такого столу і необхідно буде купувати новий стіл, розлучатися з вартісною але вже не функціональною річчю буде не легко.

      Тому, меблеве виробництво пропонує великий вибір письмових столів, комп`ютерних столів, парт із МДФ та ДСП. Ці матеріали міцні, надійні, у фабричних умовах завжди сертифіковані та дуже доступні будь-яким верствам населення.

Купуючи письмовий стіл першокласнику - обов`язково поцікавтеся, які  меблі хоче Ваша дитина. А краще візьміть її з собою до меблевого магазину та "приміряйте" стіл на неї, враховуючи всі правила ергономіки.

Функціональні якості письмового стола

      Виважено і вдумливо підійдіть до вибору функціональних складових робочого столу. Вкрай важливо продумати де буде зберігатися письмове приладдя, підручники, зошити. Можливо, врахувати правша або лівша ваш школяр, відповідно з якої сторони будуть розташовані шухляди столу. Якою рукою йому буде зручніше дістати необхідний підручник з полички. Все ці,на перший погляд дрібниці, дуже важливі в подальшому користуванні столом. Звичка тримати речі на своїх місцях закладе основи організованості та любові до порядку.

      В нашому інтернет-магазині "Декор-меблі" Харків ви знайдете великий вибір письмових столів (з надставками або без), комп`ютерно-письмових столів (прямих або кутових) , парт від провідних українських фабрик виробників корпусних меблів:

 


       Вкрай важливо зробити правильний та обгрунтований вибір цього виду меблів, оскільки ваша дитина буде проводити за ними велику кількість часу. Грамотно підібранні, відповідні зросту та комплекції меблі збережуть  учню здорову осанку, яка є запорукою загального   хорошого самопочуття. 

стол сп-1 №3 стол студент стол студент стол сп-1 №10 стол скп-2 №11 стол леон

Рекомендуемо ознайомитися із статею Як вибрать дитяче комп`ютерне крісло?