Кухонні меблі та їх секрети

 • 22 августа 2016 00:05:46
 • Отзывы : 0
 • Просмотров: 4474
 • 0

кухня ШарлоттаЗараз кухонна кімнатаце одне з дуже потрібних і важливих приміщень. Готуючи сніданок, тільки вставши з ліжка, або вечерю, після важкої роботи, Ви напевно хочете почувати себе комфортно. Вона зобов'язана бути зручна в застосуванні, навіть у тому випадку, якщо і превалює маленькими розмірами. Так само добре б було, якщо кухонна кімната мала б прекрасний і аристократичний інтер'єр, максимум вільного місця. Фурнітура для кухонної кімнати робить максимально комфортним у застосуванні кожен день.

Як правильно облаштувати кухонний простір?

Якщо кухонна кімната розміщується на досить невеликому просторі, прекрасне для неї рішення - шафи кутові. Але в них є один дуже важливий недолік: займаючи пристойний простір, шафи кутові практично не застосовуються завдяки їх глибині, там можна зберігати лише ті предмети, якими користуються дуже рідко. Але, якщо оснастити їх виїжджаючими або поворотними поличками, це робить ці модулі не тільки комфортними і компактними але і зробить красивішим незвичайний інтер'єр вашої кухонної кімнати.

Добре, зрозуміло, замовити шафи для кухні, шухлядки яких вже обладнані роздільниками, за вашим бажанням - і для будь-якої дрібниці буде власне місце. Обладнання такого роду шафи для кухні набагато збільшить рівень зручності у кухонній зоні.

Механізми дверей шаф на кухні

На сьогодні є широкий вибір механізмів, які зможуть допомогти зробити Вашу кухонну кімнату набагато оригінальною і не похохожей. Починаючи від звичайних ящиків які висуваються і завершуючи поворотними механізмами для шаф кутового типу...При кухонному проектуванні потрібно враховувати всі бажання.
кухня софия престижОтже, варіанти механізмів відкриття шаф:

 • Висувні сітки;
 • система шухляд які висуваються;
 • підйомний дверний механізм;
 • відкидний дверний механізм;
 • вбудований механізм для кутових шаф;
 • механізм повороту для кутових шаф;
 • дверцята що складаються;
 • висувний столик.

А ще все це можна поєднувати. Тут вже залежно від Вашої фантазії та спроможності тих, кому можете довірити Вашу кухонну кімнату. Можна виконати висувні сіточки в дверках кутового типу, або конструкцію шухляд, які висуваються з сітками для посуду.

Дуже важливим н`юансом в механічних пристроях займають амортизатори, які працють на пневматиці. Конкретно вони надають плавне, м'яке ковзання висування дверцят і шухляд. Конкретно завдяки їм Ви не зможете грюкнути дверима або грубо її відкрити. Другим певним плюсом в системах такого типу вважається відсутність шуму - ні скрипу, скреготу, стуку.

Підвісні конструкції для кухні

Спочатку цекрасиві планки покриті хромом, фіксуються між навісними шафами в комфортному для Вас місці. Їх довжина підлаштовується під будь-який кухонний дизайн. На них встановлюють спеціалізовані полички під дрібниці для кухні, починаючи з комплекту для спецій та закінчуючи приладами для кухні. За допомогою додаткових гачків для підвісних систем вміщуються друшляк, прихватки, дощечки та інші предмети, які, при індивідуальному зберіганні, займають додатковий простір. Отже, це прекрасна економія місця  і додаткова зручність для Вас.

Металева посудна стійка або кухонна кімната зі стійкою для бару

Вона підходить до будь-якого гарнітуру для кухні, але вона напевно зробить Ваш інтер'єр значно елегантнішим і досконалішим. Необхідною вимогою для неї повинна бути присутність стійки для бару та комбінування з кухонною тематикою.
На ярусі зверху кріпляться ряд навісних компонентів, на які вішають чарки, келихи, чашки – загалом, все що пов'язують з баром. На ярусі знизу розташовують дуже часто фрукти. Ця стійка збереже Вам місце навіть у досить маленькому приміщенні, додавши сучасності і особливого колоритног шику.

кухню йорккухня Шарлоттакухня грета 

На що дивитися при кухонному плануванні?

Створюючи дизайн меблів для кухні, необхідно передбачити не тільки варіацію кольорів, шухляд, а і наявність потрібної фурнітури (комплектації) та інших предметів, які можуть допомогти правильно застосовувати по максимуму кухонний простір і мають прекрасну ергономіку. Так само передбачити освітлення, якість і довговічність матеріалів, комфорт та безпека розташування декоративних предметів... В кухонному проектуванні використано дуже і дуже багато деталей, і вони всі вони актуальні.
Ми, зі свого боку, хочемо Вам побажати зробити власний острівець затишку і зручності.

Кухонні меблі в великому асортименті в продажу в нашому інтернет-магазині "Декор-меблі" Харків. В начвності всі зразки корпусів та фасадів. Телефонуйте, менеджери інтернет-магазину "Декор-меблі" Харків допоможуть Вам грамотно підібрати кухонні меблі для дому та дачі.

 1. +38 (063) 891-56-81
 2. +38 (095) 193-01-20
 3. +38 (068) 74-74-307

 

"