Кухонна фурнітура. Для чого вона потрібна?

  • 10 октября 2016 18:13:36
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 9855
  • 0

 

     Найчастіше, купуючи кухонний гарнітур (кухню) ми стикаємося з багатьма технічними нюансами облаштування кухонних секцій.
Ми, інтернет магазин «Декор меблі Харків, пропонуємо Вам готову фабричну меблі, з якої Ви самі, або з допомогою наших майстрів, створите таку кухню, яка прослужить Вам довгі роки!

    Здавна кухня вважалася і вважається місцем, де збирається вся сім'я не тільки для прийому їжі, а й для обговорення сімейних справ.
У даній статті ми розглянемо і розповімо вам про можливі нюанси при установці кухонних меблів. Повідаємо вам потрібні і корисні нюанси при установці кухонних меблів.
    Що таке кухонна стільниця? Ккакие види стільниць бувають? Яка товщина стільниць буває? Чому закриваються торці стільниць? Для чого закривати торці стільниць? Яка додаткова фурнітура використовується для складання кухні кутовий або прямої? Для чого встановлюється плінтус між кухнею і стіною? Загалом, обговоримо ті речі, які не помітні на перший погляд, але є вкрай важливим елементом в довговічності кухні.
І так почнемо по порядку. І першим елементом буде стільниця.

Стільниці

    Стільниці бувають з граніту, штучного каменя, акрилу, дерева і ЛДСП. Ви можете придбати будь-яку стільницю в будь-якому зручному для вас магазині.
Сьогодні поговоримо про покриттях з ЛДСП, які ви можете придбати у нас в «Декор-меблі» Харків.
Найбільш поширеними і популярними стільницями в Україні є стільниці товщиною 28 мм і 38 мм.
У свою чергу стільниці товщиною 28 мм діляться на L-подібні і U-подібні.
У L-образних каплеотвод йде по передній нижній частині і може додатково комплектуватися спеціальним захистом стільниці.
У U-подібній стільниці термопокрытие заходить під низ стільниці на 2-3 см і відсутня можливість додаткової комплектації захистом стільниці.
Декори з ЛДСП(покриті ДСП плити термостійкої пластиковою плівкою в фабричних умовах) можна розділити:

  • По товщині і якості ДСП. Багато стільниці мають спеціальний краплі збірник для запобігання набухання ДСП від попадання води. Склад формальдегіду у таких стільниць відповідає показникам екологічної чистоти матеріалу Е1/Е0.  
  • За Вартість кухонного покриття характеризується за часту її товщиною і дизайном декору. Декор може бути як простим так і оригінальним дизайнерським. Часто кухонні стільниці імітують натуральний камінь, що надає їм ефект масивності.
 

Торцеві планки

     Так як є два види стільниць, до них іде два види торцевих алюмінієвих планок. Для чого вони? Стандартне кухонне полотно має розмір 3-4 метра. Кожна кухня має індивідуальні розміри.Так і стільницю ви можете придбати не цільним полотном, а потрібними вам розмірами, по торцях стільниці буду оголені і щоб закрити їх від попадання вологи або удару надалі експлуатації і використовуються торцеві алюмінієві планки.
L-образні планки і U-образні планки які встановлюються на стільниці за допомогою силікону і саморізів. Також торці можна обробити пластиковою кромкою ПВХ завтовшки 2 мм.
Крім торцевих планок використовуються ще стикові планки , які з'єднують між собою стільниці в кутових кухнях, і з допомогою яких ми можемо продовжити робочу поверхню вже існуючого кухонного гарнітура.

Кухонний плінтус

    Ще одним важливим елементом є кухонний плінтус для стільниці. Плінтуса бувають різних видів:

  • під колір декору стільниці, 
  • універсальний пластиковий під колір алюмінію.
   

    Плінтус встановлюється між стільницею і стіною. При правильній установці даний елемент прекрасно захищає стільницю від попадання вологи і згодом деформації стільниці, а також від попадання крихт і т. п. за кухонний гарнітур.
Перед установкою база плінтуса обробляється спеціальним силіконом і кріпиться до стільниці за допомогою саморізів, потім сам плінтус встановлюється на базу.
Крім самого плінтуса існують і спеціальні пластикові заглушки які з'єднують плінтус між собою(якщо кухня кутова) або торець закривають плінтуса.

Сушка

     Сушки бувають декількох видів:

  • з нержавіючої сталі  
  • металева пофарбована фарбою.

    Існують сушіння які можна встановити в секції різної ширини. Такі як: 40,50,60,80 див.
В комплект сушіння входить верхній елемент для кухлів, нижній елемент для тарілок і пластиковий піддон для води.

 

 


Дану фурнітуру можна купувати як в комплекті з кухнею, так і окремо.
Головне не економити на цих, на перший погляд не помітні, але дуже важливих дрібницях.
Всю фурнітуру, яка була описана в цій статті можна купити в нашому інтернет магазині «Декор меблі» Харків.

Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Телефонуйте, ми з задоволенням допоможемо вам підібрати необхідні меблі і виконаємо ваше замовлення як можна швидше!

 +38 (063) 891-56-81
+38 (095) 193-01-20
+38 (068) 74-74-307