Каталог новинок «СОКМЕ» 2016. Обзор.

  • 21 августа 2016 23:57:58
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 5568
  • 0

      Національна меблева фабрика «Сокме» займається виробництвом меблів вже більше 14 років. Поєднання високої якості продукції, величезного асортименту, постійного руху в розробці нових моделей і доступні ціни привели до надійного завоювання меблевого ринку в Україні.
      Виробництво меблів здійснюється на сучасному високоякісному італійському і німецькому обладнанні. Продукція користується попитом , як у країнах СНД, так і в країнах Східної Європи. А, особливо, в Україні.
У 2016 році фабрика «Сокме» радує нас величезним оновленням асортименту. Всі новинки представлені в новому каталозі «Каталог новинок 2016». Огляд каталогу далі. 


      Гардеробна система «Грінвіч»

      Унікальні конструкторські рішення втілилися в одній з новинок 2016 року – гардеробній системі «Гринвіч».


      Система «Гринвіч» має широкий асортимент кольорів корпусів і фасадів, 2 види ручок, надійний механізм «Hettich», який забезпечує швидкий монтаж і комфортне використання.
      Комбінуючи модулі, ви можете створити не тільки гардеробну (відкритого або закритого типу) а і комфортну затишну вітальню або спальню.

     Кухні

      Нової напрацюванням стали кухні. «Сокме» створили дві абсолютно нові кухні:

  • «Шарлотта»
  • «Грета»

    Кухня «Шарлотта» - яскрава, доступна новинка. Фасади ДСП: нижні з деревоподобным дизайном, верхні налічують 5 яскравих варіантів кольорів.


     Кухня «Грета» - представлена п'ятьма стилістичними рішеннями фасадів, що є родзинкою даної кухні і не залишать байдужим найвимогливішого покупця. Широке різноманітність модулів, укомплектованих високоякісною фурнітурою зроблять Вашу кухню комфортною, зручною і практичною.

      Оновлена кухня «Софія». Чотири нових кольори для серії Престиж в сучасному исполнинии супермат.

      Вітальні

      Для виготовлення нових віталень були використані комбінації різних декорів. Вперше з'являються високоякісні фарбовані об'ємні фасади для вітальні «Пуэро» і фасади з оригінальною фрезировкой для вітальні «Селена».

       Спальні

      У спальні «Мілана» використані більш темні текстури плит. А в поєднанні з сучасною підсвічуванням і м'якими текстильними декоративними елементами дана спальня виглядає затишною і комфортною.

      Спальня "Ніколь" виконана з оригінальним фрезеруванням, тому гармонійно пасуватиме до інтер`єру у класичному стилі.

      Дитячі

      Серед новинок для дитячих кімнат шафа-купе «Міка» та ліжко «Бен». А також дитяча система «Доміно», яка включає широку гаму елементів, що дає можливість створити затишну кімнату для дітей будь-якого віку.


      Ми є офіційними представниками національної меблевої фабрики «Сокме» в Харкові.

Всі новинки, представлені в «Каталозі новинок 2016» ви можете з легкістю знайти на нашому сайті.

Телефонуйте, менеджери інтернет-магазину «Декор-меблі» Харків

допоможуть Вам підібрати потрібний товар, оформити та отримати замовлення у крайчайшие термін.

Наши телефоны:

+38 (063) 891-56-81

+38 (095) 193-01-20

+38 (068) 74-74-307