Як вибрати стіл для першокласника?

  • 22 августа 2016 09:11:16
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 5201
  • 0

      Похід дитини в перший клас дуже відповідальна подія в родині!

Батьки заздалегідь готуються до придбання необхідних речей, речей.

Також важливо ретельно підійти і до вибору письмового столу для улюбленого чада!

Адже від габаритів та моделі столу безпосередньо залежить постава дитини, його зір і, що не менш важливо, бажання вчитися.


1. Який стіл необхідний першокласнику?

      стол и стул для ребенкаЩодо параметрів письмового столу існує кілька незмінних правил:

  • висота залежить від росту дитини: першокласнику вистачить 45-48 сантиметрів. Збираючись купувати стіл, беріть з собою дитину, тільки так ви підберете ідеально підходить йому стіл. Письмовий стіл правильно підібраний, якщо край стільниці виявився точно на рівні грудної клітини дитини, що сидить (тоді він зможе спиратися на лікті), колінами він не впирається в стільницю знизу, а ноги знаходяться в положенні під прямим кутом.
  • глибина робочої поверхні повинна становити не менше 60 сантиметрів, ширина120-160 сантиметрів, щоб дитина могла спокійно розкласти необхідні книги і зошити.

2. Зручність та комфорт.

      Далеко не всі батьки володіють вільним простором під дитячу кімнату або, ще краще, кабінет. Тому для столу першокласника необхідно знайти оптимально комфортне та зручне місце в будинку або квартирі. У вікна — відмінно, але під вікном батарея, а це як-не шкідливо. Деякі психологи запевняють, що сидіти обличчям до стіни добре, тому що нічого не відволікає увагу, інші пов'язують це з психологічним дискомфортом для дитини. Найімовірніше, вихід з цієї ситуації поступиться здоровому глузду і наявності вільного місця в кімнаті. Якщо наявно місце біля вікна — добре, просто встановіть дитячий робочий стіл не впритул, а мінімум в двадцяти сантиметрах від стіни, щоб потік повітря від батареї проходив безперешкодно.
      Також важливо подбати про те, щоб дитині подобалося його робоче місце. Так майбутньому першокласнику буде приємніше проводити час за ним і, відповідно, виконувати домашні завдання на відмінно! Крім того, дитячий письмовий стіл повинен бути містким, щоб у ньому вільно можна було зберігати не тільки дитячі «скарби» , а й книги, шкільні альбоми , зошити та інші потрібності. Дитині має бути комфортно за його столом.

Телефонуйте, менеджери інтернет-магазину "Декор-меблі" Харків допоможуть Вам грамотно підібрати робоче місце для вашої дитини.

 +38 (063) 891-56-81,+38 (095) 193-01-20,+38 (068) 74-74-307

3. Вибір дитячого письмового столу.

      Вибір столів настільки великий, що пропонуємо трохи розібратися в їх множині.

    Стандартна конструкція. Цей стіл універсальний: прямокутна форма стільниці і наявність однієї або двох тумб з шухлядами або дверцятами. Сьогодні такі моделі представляють майже всі фабрики-виробники корпусних меблів. Такі як «Сокме», «Континент», «Пєхотін», «Компаніт», «Новий стиль» та інші. Ціни на стандартні столи одні з доступних.стол 110 для школьникастол студент от компанит
Комп'ютерний стіл. Дана конструкціянайоптимальніший варіант, якщо у планах батьків присутній придбання комп'ютера для дитини. Модельний ряд дуже широкий як у колірному різноманітності так і в широкому ціновому сегменті. Вартість варіюється в залежності від наявності висувної панелі під клавіатуру, додаткових ніш для монітора, зберігання книг, а навіть для полиці для принтера.стол компьютерный комфорт-3стол компьютерный альфа от сокме
Кутовий стіл. Стандартний письмовий стіл можна замінити на кутову модель, якщо допускають розміри дитячої кімнати. В даному випадку у першокласника є можливість розподілу робочого простору: на одній частині столу виконувати уроки, а на іншій розмістити комп'ютер. Це один з найпопулярніших варіантів, який знаходиться в середній ціновій категорії. Вартість залежить від наявності додаткових скриньок, висувних тумб, матеріалів.стол су-11 от декор-мебельстол компьютерный су-4
Стіл-трансформер. Ця модель найбільш підходить для першокласників, так як передбачає можливість регулювати висоту кришки стола у відповідності із зростом і віком дитини на різних стадіях його розвитку і зростання. Ціни на стіл-трансформер коливаються від матеріалів, фурнітури, наявності ортопедичних характеристик та іншого. Хоча дана модель за вартістю дорожче класичного письмового столу, зате в майбутньому, коли дитина підросте, не доведеться повторно купувати меблі.стол-парта от декор-мебельстол-трансформер школьник

    Письмовий стіл для дитинице безпосередньо його робоче місце, яке навіть своїм зовнішнім виглядом буде налаштовувати робочий процес на серйозний лад. Крім усього стіл повинен вписуватися в інтер'єр приміщення, доповнювати його. Крокуючи в ногу з передовими технологіями, питання придбання комп'ютера для дитини вже не стоїть питання. Рішення приходить само собою, залишається тільки правильно підібрати стіл.

      Головне правило покупки: за зайві функції переплачувати не варто, а от на якості краще не економити! Краще рішення - скористатися акційними, і не тільки, пропозиціями від провідних українських меблевих фабрик-виробників корпусних меблів і зробити покупку письмового столу для першокласника приємною і корисною!

      Ми, зі свого боку, хочемо побажати Вам зробити правильний вибір письмового столу для першокласника!
      Столи письмові та комп'ютерні, у великому асортименті в продажу в нашому інтернет-магазині "Декор-меблі" Харків. В наявності завжди багато моделей. Телефонуйте, менеджери інтернет-магазину "Декор-меблі" Харків допоможуть Вам грамотно підібрати стіл для дитини і дорослого.

  1. +38 (063) 891-56-81
  2. +38 (095) 193-01-20
  3. +38 (068) 74-74-307