Як обрати дитяче комп`ютерне крісло?

  • 03 марта 2017 15:05:22
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 4251
  • 0

 

      Сьогодні, під час мега активного використання інноваційних технологій, людина з самого дитинства проводить значну частину свого часу безпосередньо сидячи за комп'ютером. Наші діти з раннього віку цікавляться різними гаджетами, знайомляться з комп'ютером, комп'ютерною мишею, клавіатурою,занурюються у фантастичний світ. Тому, вкрай категорично зберегти здорову поставу дитини з ранніх років, підбираючи тільки якісну і правильну меблі, для проведення часу за роботою на комп'ютері.

 

1.Яке крісло вибрати?
     Как выбрать детское компьютерное кресло?Малюкові категорично противопоказанно займатися на комп'ютерному кріслі тата або мами. Дитяче крісло захищає юний зростаючий хребет Вашого чада від серйозних навантажень. Це дозволить уникнути порушень постави, сколіозу у майбутньому. Що важливо, дитяче комп'ютерне крісло розробляється спеціальними технологами, які враховують навантаження на хребет, на зір при тривалому сидінні.

     Придбати крісло онлайн можна в нашому інтернет-магазині "Декор-меблі" Харків, а також в мережі роздрібних магазинів "Декор-меблі" легко, але головне — підійти до вибору з відповідальністю.
     У нашому інтернет-магазині "Декор-меблі" підібрати потрібний товар не представляє особливої складності!

+38 (063) 891-56-81,+38 (095) 193-01-20,+38 (068) 74-74-307

2.Ергономічність.

     дитяче крісло FoxНеодмінно, дитині необхідно особисте робоче місце, окреме крісло. Готувати домашні завдання, працювати за комп'ютером, малювати, грати - все це бажано робити сидячи у зручному, комфортному дитячому комп'ютерному кріслі, підібраному за віком (від 6 до 15 років). При використанні дитиною класичного стільця, а не спеціального крісла, присутня ймовірність порушення постави. Комп'ютерне крісло повинно бути правильно сконструйована, щоб не нашкодити слабкому дитячому хребту, а й підтримати його при тривалому проведення часу за комп'ютером, розвивати правильну поставу дітей шкільного віку.
     Найкраще, і правильніше, підібрати крісло без підлокітників. Без підлокітників дитина не буде мати звички спиратися ліктем на них і тим самим сутулитися, він буде підсвідомо сидіти рівно, м'язи спини таким чином зміцнюються. Відсутність підлокітників дозволить його власникові більш мобільним - сісти і встати можна в будь-якому положенні стільця.

      Спинка також повинна мати регулювання по висоті і глибині сидіння. Так як дитина росте, а разом з ним росте і дитяче комп'ютерне крісло. Також, обов'язково, повинна регулюватися і висота сидіння, щоб його було легко адаптовані під будь-яке зростання і робочий стіл.

 

3.Якість матеріалів і безпека.

      Кажуть, чужі діти ростуть дуже швидко. Та й свої ростуть також швидко! Тому практичніше і правильніше буде купити крісло з великим ходом і запасом регулювань. Переважно вибирати дитяче крісло, виготовлене з екологічно чистих матеріалів і тканин, щоб у дитини не було алергічної реакції на неякісні матеріали.

     В цілях безпеки для гіперактивних дітей у кріслі повинні бути відсутні підлокітники. Також воно має бути зі скошеним краєм сидіння, щоб не пережимались підколінні судини.

 

компьютерное кресло Ministyle компьютерное кресло Roller компьютерное кресло Logika

4.Дизайн.

      Багатьох дітей залучають впадають в очі яскраві кольори, воліють унікальні дизайнерські рішення.При виборі потрібного і правильного крісла дитина повинен бути присутнім поруч з вами. По-перше, колір, дизайн крісла повинні подобатися неодмінно йому (або їй), покращувати настрій. А, по-друге, щоб зрозуміти правильно підібрана крісло чи ні, потрібно посадити дитину на нього (стопи повинні знаходитися на підлозі!) і відстежити такі моменти:

 

  • крайня частина сидіння крісла не повинна врізатися в чашечку під коліном
  • гомілку і стегно повинні утворювати кут 90 градусів. Якщо менше 90 сидіння розташоване занизько, якщо більше – за високо.

 

     При виборі даного предмету меблів варто в першу чергу запам'ятати, що дитяче крісло має з максимальною наближеністю відтворювати фізіологічну лінію хребта. Правильно підібрана меблі повинні відповідати зросту дитини, його ваги, віку малюка. Це зніме зайве навантаження на хребет.


      Всі крісла - дитячі або дорослі - у нашому інтернет магазині "Декор-меблі" Харків забезпечать підтримку правильної постави Вас і Вашої дитини, за рахунок застосування мультифункціональних систем регулювання. Ергономічні сидіння і спинка вільно регулюються. Меблі виготовлена з абсолютно екологічних і безпечних матеріалів, що відповідає жорстким критеріям якості для дитячих товарів. Регулювальних механізм продуманий так, щоб виключити попадання пальців. Конструкція крісла грамотно і ретельно продумана, всі деталі виконані без гострих кутів.

Телефонуйте, ми з задоволенням допоможемо вам підібрати необхідні меблі і виконаємо ваше замовлення як можна швидше!

 +38 (063) 891-56-81
+38 (095) 193-01-20
+38 (068) 74-74-307