Як купити недорогі офісні меблі?

  • 21 августа 2016 23:50:51
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 1690
  • 0

        офісна серія базисКомфортне робоче місце має велике значення для працездатності співробітників, якісної і організованій роботі. Тому, керівник повинен приділяти не малу увагу при виборі меблів для офісу. Робочі столи, різні тумби, шафи, пенали , дивани , крісла можна підібрати в каталогах фабричних меблів (швидко і дешево) або виготовити під замовлення, згідно вашим побажанням і враховуючи особливостей офісного приміщення (терміни виготовлення будуть більше і ціна також).
Ми співпрацюємо з українськими фабриками-виробниками. Такими як:


      Фабричні меблі завжди має сертифікати відповідності, гарантію. І ціни завжди прийнятні, так як великий потік виробництва дає можливість закуповувати витратні матеріали за оптовими цінами.
      Вибір потрібної офісних меблів – завжди відповідальний захід. Основне питання полягає в тому, щоб знайти оптимальне рішення: заощадити бюджет фірми та придбати якісну практичну меблі.
Найчастіше розміри офісного приміщення визначаються, перш за все, розміром орендної ставки, і тільки потім – зручністю для персоналу, зустрічається дуже часто.

      Сучасні офісні тенденції розподілу простору невблаганні: мінімум квадратних метрів на кожного співробітника. І якщо на заході цю ситуацію намагаються завизуалировать під нібито корпоративну культуру, то у нас все йде реальніше: дорога оренда площ змушує керівництво саджати в одне приміщення як можна більше людей.
      В принципі це не такуже й погано, але коли з усіх сторін твої колеги активно стукають по клавіатурі, спілкуються по телефону, поглядають в твій монітор і створюють інший емоційний фон,то продуктивно працювати в такій обстановці і не вийде.
      Більш прийнятний і недорогий вихід – використання офісних перегородок. Саме таке рішення забезпечить потрібну ступінь індивідуального простору кожного "білого комірця".
     Зрозуміло, що багато критерії (забезпечення високої якості меблів, використання надійної фурнітури, забезпечення зовнішньої привабливості) суперечать основному – вкластися в мінімальний бюджет. Але це завдання цілком вирішуване, якщо скористатися послугами інтернет-магазину «Декор-меблі» Харків.Ми допоможемо підібрати максимально комфортну, недорогу меблі в короткий термін.
      Купуйте меблі саме через інтернет магазин, так як в інтернет магазину немає необхідності оплачувати оренду великого складу-магазину, і вкладати багато кошти в зовнішню рекламу це можна це зробити безпосередньо через інтернет. Що дає можливість зменшити ціну продажу меблів до 20 – 30%. Тому ми можемо запропонувати нашим покупцям максимально низькі ціни на меблі в місті Харків та області. Чекаємо вас.