Фабричні меблі або на замовлення?

 • 05 июля 2017 13:11:00
 • Отзывы : 0
 • Просмотров: 1262
 • 0

Полное описание стат

      Харків - місто мільйонник. Запити його жителів зростають стрімко. У Харкові сконцентрована велика кількість підприємств, виробництв, фабрик. Як великих так і дрібних. Меблевий сегмент також дуже розвинений. Багато великих організацій, підприємств, фабрик, цехів по виготовленню меблів.
      У зв'язку з нестабільною ситуацією в нашій країні, з нестабільним курсом національної валюти, яка стрімко втрачає свої позиції на світовому ринку, весь сегмент легкої промисловості відчуває значні незручності.
     Інтернет-магазин «Декор-меблі» Харків пропонує продукцію тільки перевірених великих фабрик. Так як ці меблі завжди якісні, маєть сертифікати, і, що важливо, доступні в ціні.
      Однак крім фабрик, що займаються меблями, існують дрібні цехи та виробництва меблів на замовлення. Такі цехи мають невелику перевагу від фабрик: меблі будуть виготовдені за Вашим індивідуальним замовленням. Але часто такі виробники у вартість товарів та послуг закладають подвійну ціну. Що вкрай не радує в нинішній час.
      Фабрики ж, навпаки, мають потужне потокове виробництво продукції. І, що важливо, сировину закуповують якісну іноземну, оскільки закупівлі проводяться великим гуртом, ціна буде прийнятною. А ось цеха не можуть порадувати нас приємними цінами, так як закупівля буде для них вартісна, відповідно і для покупця.

 фабричная мебель

     Фабрики виробники

       Ми співпрацюємо з такими виробниками:

 1. «Сокме»,
 2. «Континент»,
 3. «Пєхотін»,
 4. «Компаніт»,
 5. «БМФ»,
 6. «Новий стиль»,
 7. «ВМВ»,
 8. «Метал-дизайн».

      Каталоги виробників постійно оновлюються і поповнюються новинками.

     мебель сокме "СОКМЕ" - вибір українців

      Фабрика «Сокме» є безумовним лідером на меблевому ринку. Надійно закріпилася на вітчизняному ринку, систематично покращує якість продукції, має замкнутий цикл виробництва – від сировини до готового виробу, що істотно здешевлює ціну, але не позначається на якості меблів.
      Широка гама продукції дозволяє задовольнити запит кожного покупця. Меблі львівської меблевої фабрики «СОКМЕ» припала до вподоби покупцям і користується величезним попитом в нашому інтернет-магазині «Декор-меблі» в Харкові.
      Улюбленими стали:

 гостиная марк  гостиная ольвия новая  гостиная поло  гостиная невио  гостиная соренто гостиная валенсия  
кухня алина  кухня софия люкс  кухня софия классика  кухня марта венге   кухня софия престиж
спальня скарлет   спальня венера люкс спальня комфорт  спальня сандра 
детская детский мир  детская твинс 
прихожая конго   прихожая лола прихожая етна  прихожая вива 

       Вся продукція, представлена в інтернет-магазині «Декор-меблі» Харків недорога, виготовляється з якісних матеріалів і служить споживачеві довгі роки.

      Інтернет-магазин «ДЕКОРМЕБЛІ» в Харкові працює для будь-якого покупця. У нас ви зможете придбати товар online або замовити по телефону. Ми допоможемо в пошуках підходящих недорогих меблів в Харкові, які будуть повністю відповідати всім Вашим вимогам і побажанням.

      Ми працюємо не тільки по Харкову і Харківській області, а й по всій Україні. Здійснюємо доставку товару додому, підйом на поверх, збирання. А також допоможемо правильно підібрати меблі.

      Телефонуйте! Менеджери інтернетмагазину «ДЕКОРМЕБЛІ» грамотно дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

+38 (063) 891-56-81
+38 (095) 193-01-20
+38 (068) 74-74-307